Hisense RS694N4GBE amerikaanse koelkast Vrijstaand 562 l E Zwart
Genoeg ruimte voor alle benodigdheden (en extra’s). Deze vrijstaande koelkast van Hisense heeft een enorme totale capaciteit van 562 liter, met een ruime koelkast van 371 liter en een vriesvak van 185 liter. Het side-by-side, Amerikaanse deurontwerp houdt alles binnen handbereik, terwijl de vriezer snel 12 kg/24u kan invriezen voor een snelle versheid. De gestroomlijnde zwarte afwerking geeft je keuken een eigentijdse flair. Met voldoende opbergruimte en een energiezuinige werking, pakt dit strakke duo de koelbehoeften van je gezin in stijl aan. nordic tafellamp, sfeerverlichting.
4 op voorraad
€1.821,00
4 op voorraad
Beschrijving
Hisense RS694N4GBE. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Productontwerp: Amerikaanse deur, Kleur van het product: Zwart. Totale nettocapaciteit: 562 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsemissieklasse: D. Nettocapaciteit koelkast: 371 l, Soort lamp: LED. Nettocapaciteit vriezer: 185 l, Vriezer positie: Ernaast, Vriescapaciteit: 12 kg/24u. Snoerlengte: 2 m
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Op de deur |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| IJsmaker | Ja |
| Type watervoorziening | Watertank |
| IJs-crusher | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Flessenrek | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 185 l |
| Vriescapaciteit | 12 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 4 |
| Vriezer aantal groentelades | 2 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 689 mm |
| Gewicht | 110 kg |
| Diepte verpakking | 777 mm |
| Gewicht verpakking | 12,1 kg |
| Productontwerp | Amerikaanse deur |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Totale nettocapaciteit | 562 l |
| Geluidsemissieklasse | D |
| Water dispenser | Ja |
| Plaatsing van de dispenser | Door de deur |
| IJsblokjesautomaat | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 371 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkastdeurvakken | 5 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Ernaast |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 6 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Vriezerdeurvakken | 3 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Aantal deuren vriezer | 1 |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 323 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 910 mm |
| Hoogte | 1786 mm |
| Breedte verpakking | 979 mm |
| Hoogte verpakking | 1877 mm |
| Instelbare thermostaat | Ja |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.