Gastroback Design Espresso Barista Pro Volledig automatisch Espressomachine 2,8 l
Gastroback Design Espresso Barista Pro, Espressomachine, 2,8 l, Koffiebonen, Gemalen koffie, Ingebouwde molen, 1550 W, Zwart, Roestvrijstaal
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€425,00
5 op voorraad
Beschrijving
Gastroback Design Espresso Barista Pro. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Volledig automatisch, Capaciteit watertank: 2,8 l, Koffie invoertype: Koffiebonen, Gemalen koffie, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Ingebouwde molen. Vermogen: 1550 W. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 2,8 l |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Koffiebonen capaciteit | 250 g |
| Verwarmingssysteem | Thermoblock |
| Water filter | Ja |
| Programmeerbaar | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Koffie maken | Ja |
| Latte macchiato maken | Ja |
| Thee maken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 0,95 m |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 322 mm |
| Hoogte | 411 mm |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Koffiebonen, Gemalen koffie |
| Aantal malersinstellingen | 30 |
| Ingebouwde melkopschuimer | Ja |
| Hotplate | Ja |
| Instelbare waterhoeveelheid | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Koffie zetten | Ja |
| Café crème maken | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Afneembare watertank | Ja |
| Vermogen | 1550 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 349 mm |
| Gewicht | 8,2 kg |
| Merk |

























