Gaggia RI8427/11 koffiezetapparaat Handmatig Espressomachine 1 l
Gaggia RI8427/11, Espressomachine, 1 l, Gemalen koffie, 950 W, Roestvrijstaal
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€153,00
5 op voorraad
Beschrijving
Gaggia RI8427/11. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Handmatig, Capaciteit watertank: 1 l, Koffie invoertype: Gemalen koffie. Vermogen: 950 W. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 1 l |
| Koffiezet apparaat type | Handmatig |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Meerdere dranken | Ja |
| Koffie maken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Materiaal behuizing | Kunststof, Roestvrijstaal |
| Kophouder | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 297 mm |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Gemalen koffie |
| Ingebouwde molen | Nee |
| Stoomkraan | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Vermogen | 950 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 265 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk |




