Gaggia Gran RI8423/21 koffiezetapparaat Handmatig Espressomachine 1 l
Gaggia Gran RI8423/21, Espressomachine, 1 l, Koffiepad, Gemalen koffie, 950 W, Wit
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€129,00
5 op voorraad
Beschrijving
Gaggia Gran RI8423/21. Type product: Espressomachine, Koffiezet apparaat type: Handmatig, Capaciteit watertank: 1 l, Koffie invoertype: Koffiepad, Gemalen koffie, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Aantal spuiten: 2. Vermogen: 950 W. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 1 l |
| Koffiezet apparaat type | Handmatig |
| Ingebouwde molen | Nee |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Verwarmingssysteem | Boiler |
| Certificering | CE, WEEE |
| Espresso maken | Ja |
| Koffie maken | Ja |
| Ristretto maken | Nee |
| Latte macchiato maken | Nee |
| Café lungo maken | Nee |
| Warme melk maken | Nee |
| Warme chocolademelk maken | Nee |
| Orzo maken | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Standby-functie | Ja |
| Indicatielampje | Ja |
| Gebruiksvriendelijk | Ja |
| Koffiefilter | Ja |
| Ergonomische grip | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 297 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Materiaal Pannarello | Kunststof |
| Gelijktijdig koffiezetten | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Heetwater-/stoomtuit | Ja |
| Filterhouder | Pressurized "Crema" |
| Type product | Espressomachine |
| Koffie invoertype | Koffiepad, Gemalen koffie |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Aantal spuiten | 2 |
| Stoomkraan | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Koffie zetten | Nee |
| Latte maken | Nee |
| Mokkakoffie maken | Nee |
| Café crème maken | Ja |
| Thee maken | Nee |
| Chocolademelk maken | Nee |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Afneembare watertank | Ja |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Verlichte aan-/uit knop | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Afneembare filterhouder | Ja |
| Kophouder | Ja |
| Vermogen | 950 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Diepte | 265 mm |
| Gewicht | 4 kg |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Boilermateriaal | Roestvrijstaal |
| Pompdruk | 15 bar |
| Afwerking | Kunststof |
| Thermische isolatie | Ja |
| Compatibel met Brita-filter | Optional |
| Pannarello | Yes |
| Merk |



