Gaggia E24 Handmatig Combinatiekoffiemachine 2,1 l
Gaggia E24, Combinatiekoffiemachine, 2,1 l, Koffiepad, Gemalen koffie, 1200 W, Rood
Voorraad:
6 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€539,00
6 op voorraad
Beschrijving
Gaggia E24. Type product: Combinatiekoffiemachine, Koffiezet apparaat type: Handmatig, Capaciteit watertank: 2,1 l, Koffie invoertype: Koffiepad, Gemalen koffie, Reservoir voor gezette koffie: Beker, Capaciteit in kopjes: 2 kopjes. Vermogen: 1200 W. Kleur van het product: Rood
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Capaciteit watertank | 2,1 l |
| Koffiezet apparaat type | Handmatig |
| Capaciteit in kopjes | 2 kopjes |
| Twee kopjes tegelijk | Ja |
| Stoomkraan | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Kleur van het product | Rood |
| Ingebouwd display | Nee |
| Vermogen | 1200 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 240 mm |
| Gewicht | 81 kg |
| Type product | Combinatiekoffiemachine |
| Koffie invoertype | Koffiepad, Gemalen koffie |
| Warmwatersysteem | Ja |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Water filter | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| AC-ingangsspanning | 120 – 230 V |
| Breedte | 230 mm |
| Hoogte | 380 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk |


