Gaggia Brera volautomatische espressomachine
Met één druk op de knop geniet u van uw favoriete espresso
Voorraad:
60 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€369,00
60 op voorraad
Beschrijving
Een espresso die net zo lekker smaakt als van de barista in uw favoriete bar? Geen probleem! De Gaggia Brera-espressomachine zorgt in uw eigen keuken voor professionele resultaten. Selecteer zelf de gewenste sterkte en hoeveelheid voor uw espresso.
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
| Verwarmingssysteem | Boiler |
| Capaciteit watertank | 1,2 l |
| Espresso maken | Ja |
| Ingebouwde molen | Ja |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Vermogen | 1400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 455 mm |
| Hoogte | 425 mm |
| Volledig automatisch | Koffie |
| Kophouder | Ja |
| Pompdruk | 15 bar |
| Meerdere dranken | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Type product | Espressomachine |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Roestvrijstaal |
| Gewicht | 8,5 kg |
| Koffiebonen capaciteit | 250 g |
| Koffie maken | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Diepte | 330 mm |
| Koffie invoertype | Koffiebonen, Gemalen koffie |
| Merk |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.