ESGE M 122 S 0,6 l Staafmixer 140 W Wit
ESGE M 122 S, Staafmixer, 0,6 l, 1,6 m, 140 W, Wit
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€154,00
5 op voorraad
Beschrijving
ESGE M 122 S. Soort: Staafmixer, Kleur van het product: Wit, Snoerlengte: 1,6 m. Inhoud bak/kan: 0,6 l, Rotatiesnelheid ( min): 10000 RPM, Rotatiesnelheid ( max): 14000 RPM. Materiaal behuizing: Metaal, Kunststof. Vermogen: 140 W, Stroombron: AC, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V. Breedte: 66 mm, Diepte: 112 mm, Hoogte: 343 mm
| Soort | Staafmixer |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Certificering | CE;ROHS;REACH |
| Aantal snelheden | 2 |
| Rotatiesnelheid ( max) | 14000 RPM |
| Vermogen | 140 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Gebruikstijd | 5 min |
| Breedte | 66 mm |
| Hoogte | 343 mm |
| Breedte verpakking | 93 mm |
| Hoogte verpakking | 342 mm |
| Ander verpakkingsgewicht | 0,6 g |
| Receptenboek | Ja |
| Handleidingtalen | Duits, Engels, Frans |
| Land van herkomst | Zwitserland |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 180 cm |
| Producten per palletlaag | 48 stuk(s) |
| Producten per pallet | 192 stuk(s) |
| Kleur van het product | Wit |
| Ergonomische grip | Ja |
| Kleur kabel | Grijs |
| Inhoud bak/kan | 0,6 l |
| Rotatiesnelheid ( min) | 10000 RPM |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stekker | Type C (CEE 7/16) |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 930 g |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 14,3 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Wandbeugel | Ja |
| Certificaten van naleving | CE |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutogewicht | 317 kg |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Douane productcode (TARIC) | 85094000 |
| Merk |












































