ESGE M 100 D Staafmixer 120 W Zwart
ESGE M 100 D, Staafmixer, 1,65 m, 120 W, Zwart
Voorraad:
8 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€113,00
8 op voorraad
Beschrijving
ESGE M 100 D. Soort: Staafmixer, Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 1,65 m. Rotatiesnelheid ( min): 7000 RPM, Rotatiesnelheid ( max): 10000 RPM. Materiaal behuizing: Metaal, Kunststof. Vermogen: 120 W, Stroombron: AC, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V. Breedte: 65 mm, Diepte: 97 mm, Hoogte: 350 mm
| Soort | Staafmixer |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,65 m |
| Ergonomische grip | Ja |
| Kleur kabel | Zwart |
| Aantal snelheden | 2 |
| Rotatiesnelheid ( max) | 10000 RPM |
| Vermogen | 120 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Gebruikstijd | 5 min |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Breedte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 365 mm |
| Ander verpakkingsgewicht | 6 g |
| Receptenboek | Ja |
| Wand montagekit | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Land van herkomst | Zwitserland |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 180 cm |
| Producten per palletlaag | 60 stuk(s) |
| Producten per pallet | 240 stuk(s) |
| Douane productcode (TARIC) | 85094000 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soft grip | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Certificering | ROHS;REACH;CE |
| Rotatiesnelheid ( min) | 7000 RPM |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stekker | Type C (CEE 7/16) |
| Diepte | 97 mm |
| Gewicht | 940 g |
| Diepte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 13,5 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Wandbeugel | Ja |
| Handleidingtalen | Duits, Engels, Frans |
| Certificaten van naleving | CE |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutogewicht | 300 kg |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Merk |











































