ESGE 95100 blender Staafmixer Wit
ESGE 95100, Staafmixer, 1,35 m, Wit
Voorraad:
6 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€318,00
6 op voorraad
Beschrijving
ESGE 95100. Soort: Staafmixer, Kleur van het product: Wit, Snoerlengte: 1,35 m. Rotatiesnelheid ( min): 8000 RPM, Rotatiesnelheid ( max): 13000 RPM, Soort bediening: Knoppen. Materiaal behuizing: Metaal, Kunststof. Stroombron: Batterij/Accu, AC-ingangsspanning: 10,8 V, Stroom: 20 A. Breedte: 65 mm, Diepte: 85 mm, Hoogte: 360 mm
| Soort | Staafmixer |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,35 m |
| Veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur kabel | Wit |
| Rotatiesnelheid ( min) | 8000 RPM |
| Soort bediening | Knoppen |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Stroom | 20 A |
| Gebruikstijd | 20 min |
| Stekker | Type C (CEE 7/16) |
| Diepte | 85 mm |
| Gewicht | 665 g |
| Diepte verpakking | 92 mm |
| Gewicht verpakking | 1,86 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Receptenboek | Nee |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Land van herkomst | Zwitserland |
| Certificaten van naleving | CE |
| Pallet brutolengte | 120 cm |
| Pallet brutogewicht | 290 kg |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Douane productcode (TARIC) | 85094000 |
| Kleur van het product | Wit |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Spatbescherming | Ja |
| Aantal snelheden | 2 |
| Rotatiesnelheid ( max) | 13000 RPM |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| AC-ingangsspanning | 10,8 V |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Accu/Batterij voltage | 10,8 V |
| Maximale oplaadtijd | 1 uur |
| Breedte | 65 mm |
| Hoogte | 360 mm |
| Breedte verpakking | 296 mm |
| Hoogte verpakking | 46 mm |
| Ander verpakkingsgewicht | 0,5 g |
| Oplader | Ja |
| Handleidingtalen | Duits, Engels |
| Gewicht batterij | 195 g |
| Batterij-indicator | Ja |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Pallet brutobreedte | 80 cm |
| Pallet brutohoogte | 170 cm |
| Producten per palletlaag | 16 stuk(s) |
| Producten per pallet | 80 stuk(s) |
| Merk |






