ESGE 7150 maatbeker 700 l Glas, Silicone
ESGE 7150, 700 l, ml, oz, Glas, Silicone, Zwart, Transparant, Zwitserland, 3 stuk(s)
Voorraad:
8 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€56,00
8 op voorraad
Beschrijving
ESGE 7150. Volume: 700 l, Eenheid van de maatregel: ml, oz, Materiaal: Glas, Silicone. Producten per (binnenste) verzendverpakking: 3 stuk(s). Type verpakking: Doos. Breedte verpakking: 378 mm, Diepte verpakking: 270 mm, Hoogte verpakking: 165 mm. Aantal per verpakking: 2 stuk(s)
| Volume | 700 l |
|---|---|
| Materiaal | Glas, Silicone |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Land van herkomst | Zwitserland |
| Douane productcode (TARIC) | 85099000 |
| Breedte verpakking | 378 mm |
| Hoogte verpakking | 165 mm |
| Aantal per verpakking | 2 stuk(s) |
| Eenheid van de maatregel | ml, oz |
| Kleur van het product | Zwart, Transparant |
| Magnetronbestendig | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Gewicht verpakking | 112 kg |
| Merk |







