EPOS ADAPT 160 USB II
EPOS ADAPT 160 USB II, Bedraad, Kantoor/callcenter, 20 – 20000 Hz, 136 g, Headset, Zwart
61 op voorraad
€76,00
61 op voorraad
Beschrijving
Tweezijdige on-ear USB-headset met in-line gespreksregeling, geoptimaliseerd voor UC-professionals. Werk op uw eigen wijze met een stijlvolle, comfortabele headset, speciaal ontworpen voor de moderne hybride werkplek en met een voortreffelijk stereogeluid.
| Type product | Headset |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Volumeregeling | Knop |
| Soort bediening | Knoppen |
| Kleur kabel | Zwart |
| Certificering | Avaya, Cisco Webex, Google Voice, Google Meet, Swyx, Google Chromebook, Zoom |
| USB-aansluiting | Ja |
| Soort magneet | Neodymium |
| Frequentie microfoon | 100 – 8000 Hz |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 – 70 °C |
| Breedte | 157 mm |
| Hoogte | 19,4 mm |
| Breedte verpakking | 195 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Oplaadhouder | Nee |
| Opbergetui | Ja |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Meerdere toetsen, Dempen, Volume +, Volume – |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Snoerlengte | 1,785 m |
| Geluidsdruk niveau (max) | 115 dB |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-connector | USB Type-A |
| Driver type | Dynamisch |
| Microfoontype | Boom |
| Klapbare microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 70 °C |
| Diepte | 5,8 mm |
| Gewicht | 136 g |
| Diepte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 178 g |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal | 1 |
| Merk |















