Dahua Technology LM27-A200 computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Dahua Technology LM27-A200, 68,6 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 5 ms, Zwart
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€179,00
10 op voorraad
Beschrijving
Dahua Technology LM27-A200. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | VA |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 75 Hz |
| Backlight type | LED |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDMI | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 36 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Diepte ( zonder voet ) | 192 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,63 kg |
| Bezel breedte (bovenkant) | 3,6 mm |
| Breedte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Certificering | CE, FCC |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 5 ms |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Markt positionering | Kantoor |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 – 15° |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroom | 3 A |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Breedte ( zonder voet ) | 616 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 447 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 3,6 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,25 cm |
| Diepte verpakking | 442 mm |
| Gewicht verpakking | 4,7 kg |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.