Conventionele Afzuigkap BOSCH 200503608 75 cm 710 m3/h 52 dB 255W Staal B
Verander je keuken in een culinair paradijs met de slanke en krachtige Bosch afzuigkap. Deze eersteklas afzuigkap heeft een robuuste luchtstroomcapaciteit van 710 m3/u en verwijdert kookluchtjes en rook als een doorgewinterde souschef. Toch betekent de stille werking van 52 dB dat er geen stemverheffing nodig is, alleen een simpele aanraking van de moderne bediening. De tijdloze roestvrijstalen vormgeving past in elke keuken, terwijl het veelzijdige ontwerp zowel aan de muur als aan het plafond kan worden geïnstalleerd. Met drie snelheidsstanden en een afwasbaar filter zorgt deze hardwerkende afzuigkap moeiteloos voor een frisse, uitnodigende keuken. Geef je kookervaring een upgrade en laat slepende aroma’s achterwege. Dit meesterwerk van Bosch heeft alles wat je nodig hebt voor ventilatie.
28 op voorraad
€490,00
28 op voorraad
Beschrijving
- Breedte: 75 cm
- Energieklasse: B
- Vermogen:
- 255 W
- 250 W
- Materiaal: Roestvrij staal
- Soort installatie:
- Plafond
- Muur
- Kleur: Staal
- Soort:
- Conventionele Afzuigkap
- Voor aan de muur
- Insteekproduct: Ja
- Snelheden: 3 snelheden
- Type stekker: EU-stekker
- Afzuigcapaciteit: 710 m3/h
- Filter:
- Roestvrij staal
- Wasbaar
- Geluidsniveau:
- 65 dB
- 52 dB
- 14 dB
- Motor: 1
- Diepte: 50 cm
- Eigenschappen: Touch bediening
- Gewicht: 10 kg
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56 × 80 × 71 cm |
| Maximale afzuigcapaciteit | 710 m³/uur |
| Vetfilterefficiëntieklasse | B |
| Geluidsniveau | 65 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Soort | Muurmontage |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Touch |
| Certificering | CE, VDE |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Illuminance | 74 Lux |
| Netbelasting | 255 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte (min) | 63,5 cm |
| Hoogte zonder schoorsteen | 5,3 cm |
| Afzuigmethode | Afvoerend/recirculerend |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau (boost-modus) | 74 dB |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Aantal motors | 1 |
| Soort vetfilter | Roestvrijstaal |
| Wasbaar filter | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 59,5 kWu |
| Motor vermogen | 250 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 750 mm |
| Hoogte | 505 mm |
| Hoogte (max) | 107,5 cm |
| Gewicht | 1,26 kg |
| Merk |













Er zijn voor dit product nog geen reviews.