Bosch SMV4ETX08E vaatwasser Volledig ingebouwd 13 couverts B
Bosch SMV4ETX08E, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Wit, 1,75 m, 1,65 m, 1,9 m
2 op voorraad
€806,00
2 op voorraad
Beschrijving
Bosch SMV4ETX08E. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Deurkleur: Wit. Aantal couverts: 13 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 44 dB. Voetenverstelling: 6 cm. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 65 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 815 mm
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
|---|---|
| Deurkleur | Wit |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Onderste korf | Vouwbaar |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| AquaStop-functie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 8,15 mm |
| Gewicht verpakking | 36,6 kg |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Ingebouwd display | Ja |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Bovenste korf rek | Vouwbaar |
| Aantal couverts | 13 couverts |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Afwasprogramma's | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Silent 50°C |
| Duur cyclus | 235 min |
| AquaSensor functie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 3,45 kg |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.