Bosch SMV41D10EU vaatwasser Volledig ingebouwd 12 couverts E
Bosch SMV41D10EU, Volledig ingebouwd, Zwart, Roestvrijstaal, Knoppen, 1,75 m, 1,65 m, 1,90 m
Voorraad:
Uitverkocht
€530,00
Uitverkocht
Beschrijving
Bosch SMV41D10EU. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Kleur bedieningspaneel: Zwart, Roestvrijstaal, Soort bediening: Knoppen. Aantal couverts: 12 couverts, Geluidsemissieklasse: C, Geluidsniveau: 48 dB. Energie-efficiëntieklasse: E, Waterconsumptie per cyclus: 10 l, Energieverbruik per 100 cycli: 92 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 815 mm
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Watertoevoer | Koud, Heet |
| Certificering | CE, VDE |
| Aantal wasprogramma's | 4 |
| Geluidsniveau | 48 dB |
| Duur cyclus | 210 min |
| Glasbescherming | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik per cyclus | 0,9 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart, Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte afvoerslang | 190 m |
| Aantal couverts | 12 couverts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Afwasprogramma's | Eco, Voorwassen, Snel |
| AquaStop-functie | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 10 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 8,15 mm |
| Merk |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.