Bosch Serie 8 HBG633NB1 oven 71 l 3600 W A+ Zwart
Bosch Serie 8 HBG633NB1, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 3600 W, 71 l, 3600 W
43 op voorraad
€756,00
43 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 8 HBG633NB1. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Touch. Soort klok: Elektronisch. Energie-efficiëntieklasse: A+, Energieverbruik (conventioneel): 0,87 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu. Soort lamp: Halogeen
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven | 3600 W |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Opwarmfunctie | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Oven vermogen | 3600 W |
| Onderverwarming | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Rotisserie | Nee |
| Aantal kookprogramma's | 10 |
| Aantal schappen | 2 schappen |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Touch |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Type beeldscherm | TFT |
| Deurscharnieren | Neer |
| Koeldeur | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Aantal rasters | 1 |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Soort lamp | Halogeen |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Bovenverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 300 °C |
| Koken | Ja |
| Slow cooking | Ja |
| Reinigingstechnologie | Ecoclean |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Beeldschermdiagonaal | 6,35 cm (2.5") |
| Materiaal deur | Glas, Roestvrijstaal |
| Deur temperatuur ( max) | 40 °C |
| Materiaal tray | Metaal |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Soort klok | Elektronisch |
| Kinderslot | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 34,8 kg |
| Merk |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.