Bosch Serie 6 SPI6YMS14E vaatwasser Semi-ingebouwd 10 couverts B
Bosch Serie 6 SPI6YMS14E, Semi-ingebouwd, Slimline (45 cm), Roestvrijstaal, Touch, 1,75 m, 1,65 m
2 op voorraad
€935,00
2 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 SPI6YMS14E. Apparaatplaatsing: Semi-ingebouwd, Productafmeting: Slimline (45 cm), Kleur bedieningspaneel: Roestvrijstaal. Aantal couverts: 10 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 43 dB. Voetenverstelling: 6 cm. Energie-efficiëntieklasse: B, Waterconsumptie per cyclus: 8,5 l, Energieverbruik per 100 cycli: 51 kWu. Breedte: 448 mm, Diepte: 573 mm, Hoogte: 815 mm
| Apparaatplaatsing | Semi-ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Aantal couverts | 10 couverts |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Glas/Breekbaar, Intensive 70°C, Voorspoelen, Silent 50°C, Strong & Fast |
| Duur cyclus | 225 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 448 mm |
| Hoogte | 8,15 mm |
| Productafmeting | Slimline (45 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte afvoerslang | 2,05 m |
| Aantal wasprogramma's | 8 |
| Geluidsniveau | 43 dB |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| AquaStop-functie | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Glasbescherming | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 8,5 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 573 mm |
| Gewicht | 37,4 kg |
| Gewicht verpakking | 38,9 kg |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.