Bosch Serie 6 MSM6M622 blender 0,6 l Keukenblender 1000 W Zwart, Roestvrijstaal
Bosch Serie 6 MSM6M622, Keukenblender, 0,6 l, 1,4 m, 1000 W, Zwart, Roestvrijstaal
Voorraad:
46 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€138,00
46 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 6 MSM6M622. Inhoud bak/kan: 0,6 l, Soort bediening: Knoppen. Soort: Keukenblender, Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Snoerlengte: 1,4 m. Materiaal behuizing: Kunststof, Roestvrijstaal. Vermogen: 1000 W, Stroombron: AC, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V. Breedte: 60 mm, Diepte: 78 mm, Hoogte: 395 mm
| Inhoud bak/kan | 0,6 l |
|---|---|
| IJs-crusher | Nee |
| Minihakmolen | Ja |
| Soort | Keukenblender |
| Uitneembare bak | Ja |
| Snoerlengte | 1,4 m |
| Aantal messen | 4 |
| Ophangbaar | Nee |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Eject knop | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof, Roestvrijstaal |
| Stroombron | AC |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 78 mm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Aantal bladen | 4 |
| Aantal kopjes | 1 stuk(s) |
| Bevat geen | Bisfenol A / BPA |
| Pulse function | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Veiligheidsschakelaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
| Snoeropslag | Nee |
| Verwijderbare mesunit | Nee |
| Verwijderbare staaf | Ja |
| Soft grip | Ja |
| Spatbescherming | Ja |
| Vermogen | 1000 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 395 mm |
| Roestvrijstalen mes | Ja |
| Maatbeker | Ja |
| Garde | Nee |
| Merk |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.