Bosch Serie 4 KIL32VFE0 combi-koelkast Ingebouwd 147 l E Wit
Bosch Serie 4 KIL32VFE0, 147 l, Ingebouwd, E, 35 dB, SN-ST, 3 kg/24u
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€872,00
2 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 KIL32VFE0. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Wit, Deurscharnieren: Rechts. Totale nettocapaciteit: 147 l, Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsemissieklasse: B. Nettocapaciteit koelkast: 132 l, Soort lamp: LED. Vriezer positie: Boven, Nettocapaciteit vriezer: 15 l, Vriescapaciteit: 3 kg/24u. Snoerlengte: 2,3 m
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Nettocapaciteit vriezer | 15 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 145 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 541 mm |
| Hoogte | 1021 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 147 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Nettocapaciteit koelkast | 132 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Boven |
| Vriescapaciteit | 3 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 35,3 kg |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.