Bosch Serie 4 KGN392ICF koel-vriescombinatie Vrijstaand 363 l C Roestvrijstaal
Bosch Serie 4 KGN392ICF, 363 l, SN-T, 35 dB, 10 kg/24u, C, Roestvrijstaal
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.226,00
2 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 KGN392ICF. Totale nettocapaciteit: 363 l, Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 260 l. Nettocapaciteit vriezer: 103 l, Vriescapaciteit: 10 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 162 kWu. Kleur van het product: Roestvrijstaal
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Totale nettocapaciteit | 363 l |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 10 kg/24u |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 2030 mm |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Nettocapaciteit koelkast | 260 l |
| Nettocapaciteit vriezer | 103 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15 uur |
| Jaarlijks energieverbruik | 162 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 665 mm |
| Gewicht | 73,7 kg |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.