Bosch Serie 4 KGN362LDF koel-vriescombinatie Vrijstaand 321 l D Roestvrijstaal
Bosch Serie 4 KGN362LDF, 321 l, SN-T, 9,5 kg/24u, D, Vers zone compartiment, Roestvrijstaal
6 op voorraad
€1.032,00
6 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 KGN362LDF. Totale nettocapaciteit: 321 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 218 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 103 l, Vriescapaciteit: 9,5 kg/24u, No Frost (vriezer). Vers zone compartiment. Energie-efficiëntieklasse: D, Jaarlijks energieverbruik: 199 kWu
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 9,5 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Foutmelding | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 199 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 665 mm |
| Gewicht | 61,8 kg |
| Certificaten van naleving | CE, VDE, WEEE |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deur openingshoek | 125° |
| Locatie van display | Binnenin |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Inverter technologie | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 321 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 218 l |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Koelkast temperatuurbereik | 2 – 8 °C |
| Nettocapaciteit vriezer | 103 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 14 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vriezer temperatuur (min) | -24 °C |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Aanduiding hoge temperatuur | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1860 mm |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.