Bosch Serie 4 HBA534BB3 oven 71 l 3400 W Zwart
Bosch Serie 4 HBA534BB3, Middelmaat, Elektrische oven, 71 l, 3400 W, 71 l, Ventilator aangedreven
10 op voorraad
€609,00
10 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 HBA534BB3. Grootte oven: Middelmaat, Soort oven: Elektrische oven, Totale binnen capaciteit (ovens): 71 l. Apparaatplaatsing: Ingebouwd, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop, Touch. Type timer: Digitaal. Energieverbruik (conventioneel): 0,94 kWu, Energieverbruik (geforceerde convectie): 0,69 kWu, Energie-efficiëntieschaal: A+++ tot D. Aantal lampen: 1 lampen, Soort lamp: Halogeen
| Aantal ovens | 1 |
|---|---|
| Soort oven | Elektrische oven |
| Totaal vermogen van de oven | 3400 W |
| Grill | Ja |
| Convectie koken | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Ovenkookmethode | Ventilator aangedreven |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Vermogen grill | 2700 W |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Koken | Ja |
| Aantal kookprogramma's | 7 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Kleur handvat | Zwart |
| Materiaal deur | Glas |
| Koeldeur | Nee |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Type timer | Digitaal |
| Kinderslot | Ja |
| Veiligheidsklep | Nee |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | Halogeen |
| Breedte | 594 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 675 mm |
| Aantal bakplaten | 1 |
| Grootte oven | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Oven-ontdooifunctie | Nee |
| Warmhoud functie | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Convectie kracht | 2200 W |
| Rotisserie | Nee |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal rasters | 1 |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| LED-indicatoren | Nee |
| Klaar alarm | Ja |
| Tangentiële koelventilator | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 3,33 kg |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Gewicht verpakking | 3,7 kg |
| Garantieperiode | 2 jaar |






Er zijn voor dit product nog geen reviews.