Bosch Serie 4 GSN33VWEP diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 225 l E Wit
Bosch Serie 4 GSN33VWEP, 225 l, 20 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Voorraad:
4 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€905,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 GSN33VWEP. Nettocapaciteit vriezer: 225 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 20 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 25 uur, Geluidsniveau: 39 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 229 kWu. Kleur van het product: Wit
| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Omzetbare vriezer | Nee |
| Plankmateriaal | Glas |
| Vriescapaciteit | 20 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Multi-luchtwegsysteem | Ja |
| Vriezer temperatuur (min) | -10 °C |
| Certificering | CE, VDE |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 1760 mm |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 1825 mm |
| SuperFrost-functie | Ja |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Aantal planken vriezer | 7 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Nettocapaciteit vriezer | 225 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 25 uur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Vriezer temperatuur (max) | 43 °C |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 229 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 650 mm |
| Gewicht | 71,5 kg |
| Diepte verpakking | 765 mm |
| Gewicht verpakking | 7,83 kg |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.