Bosch Serie 2 KIN96NSE0 koel-vriescombinatie Ingebouwd 290 l E Wit
Bosch Serie 2 KIN96NSE0. Totale nettocapaciteit: 290 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 34 dB. Nettocapaciteit koelkast: 215 l, No Frost (koelkast), Koelkast binnenverlichting, Aantal planken koelkast: 5. Nettocapaciteit vriezer: 75 l, Vriescapaciteit: 7,5 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 231 kWu. Kleur van het product: Wit
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.070,00
2 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 2 KIN96NSE0, 290 l, No Frost (koelkast), SN-ST, 7,5 kg/24u, E, Wit
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Aantal compressoren | 1 |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Nettocapaciteit koelkast | 215 l |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Super Cool functie | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Nettocapaciteit vriezer | 75 l |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 541 mm |
| Hoogte | 1935 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type beeldscherm | LED |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Totale nettocapaciteit | 290 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 7,5 kg/24u |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 231 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 548 mm |
| Gewicht | 54,9 kg |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.