Bosch Serie 2 FFL023MW0 magnetron Aanrecht Solo-magnetron 20 l 800 W Wit
Bosch Serie 2 FFL023MW0, Aanrecht, Solo-magnetron, 20 l, 800 W, Ingebouwd display, LED
Voorraad:
Uitverkocht
€136,00
Uitverkocht
Beschrijving
Bosch Serie 2 FFL023MW0. Apparaatplaatsing: Aanrecht, Type product: Solo-magnetron, Inhoud (binnenkant): 20 l, Magnetronvermogen: 800 W, Ingebouwd display, Type beeldscherm: LED, Soort bediening: Draaiknop, Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Aanrecht |
|---|---|
| Draaitafel | Ja |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Inhoud (binnenkant) | 20 l |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Hoogte | 260 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Breedte | 442 mm |
| Warmhoud functie | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Aantal lampen | 1 gloeilamp(en) |
| Grill | Nee |
| Klok functie | Ja |
| Netbelasting | 1270 W |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type beeldscherm | LED |
| Binnenmateriaal | Roestvrijstaal |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 5 |
| Deurscharnieren | Links |
| Afmeting draaiplateau | 27 cm |
| Kookplaatverlichting | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Klokmodus | 24 uur |
| Type product | Solo-magnetron |
| Certificering | CE |
| Stoom koken | Nee |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Automatische kookfunctie | Ja |
| Type lamp | LED |
| Diepte | 345 mm |
| AC-ingangsspanning | 220 – 230 V |
| Stroom | 10 A |
| Gewicht verpakking | 1,33 kg |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.