Bosch MFQ4020 mixer Handmixer 450 W Antraciet, Wit
Bosch MFQ4020, Handmixer, Antraciet, Wit, Mixen, 1,4 m, Knoppen, 450 W
Voorraad:
4 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€67,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch MFQ4020. Soort: Handmixer, Kleur van het product: Antraciet, Wit, Mixer functies: Mixen. Vermogen: 450 W, AC-ingangsspanning: 220 – 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 – 60 Hz. Breedte: 75 mm, Diepte: 142 mm, Hoogte: 200 mm
| Soort | Handmixer |
|---|---|
| Mixer functies | Mixen |
| Variable snelheid | Ja |
| Planeetomwenteling | Nee |
| Inhoud bak/kan | 0 l |
| Afneembare standaard | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Ergonomische handvat | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Type stroombron | AC |
| Diepte | 142 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Deeghaken | Ja |
| Aantal deeghaken | 2 |
| Kleur van het product | Antraciet, Wit |
| Snoerlengte | 1,4 m |
| Turboknop | Ja |
| Aantal snelheden | 5 |
| Eject knop | Ja |
| Vermogen | 450 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 75 mm |
| Hoogte | 200 mm |
| Kloppers | Ja |
| Meegeleverde kom | Nee |
| Merk |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.