Bosch MCM3501M keukenmachine 800 W 2,3 l Zwart
Geef je keuken een boost met de compacte Bosch MCM3501M keukenmachine. Laat je niet misleiden door het slanke, ruimtebesparende frame – binnenin zit een 800W motor die elke taak op het gebied van voedselbereiding verpulvert. De royale kom van 2,3 liter is geschikt voor grote en kleine recepten, terwijl de duurzame roestvrijstalen messen zelfs de moeilijkste ingrediënten snel verwerken. Met de eenvoudige draaiknoppen kun je dit keukenwerkpaard moeiteloos bedienen. De kwaliteitsreputatie van Bosch komt tot uiting in elke perfect bereide maaltijd. Grote prestaties en een kleine voetafdruk – de toekomst van voedsel bereiden is hier.
4 op voorraad
€163,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch MCM3501M. Inhoud bak/kan: 2,3 l, Kleur van het product: Zwart, Soort bediening: Draaiknop. Bowl materiaal: Kunststof, Materiaal van het mes: Roestvrijstaal. Vermogen: 800 W, AC-ingangsspanning: 220-240 V. Breedte: 220 mm, Diepte: 260 mm, Hoogte: 375 mm
| Inhoud bak/kan | 2,3 l |
|---|---|
| Pulse function | Ja |
| Aantal snelheden | 2 |
| Vleesmolen | Nee |
| IJs-crusher | Ja |
| Blenderhulpstuk | Ja |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Anti-slip voetjes | Ja |
| Minihakmolen | Ja |
| Bowl materiaal | Kunststof |
| Vermogen | 800 W |
| Breedte | 220 mm |
| Hoogte | 37,5 mm |
| Inclusief raspschijf | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Variable snelheid | Ja |
| Citruspers | Nee |
| Koffiemalen | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Sapcentrifuge | Nee |
| Snoeropslag | Ja |
| Ingebouwde veiligheidsslot | Ja |
| Ingebouwd display | Nee |
| Materiaal van het mes | Roestvrijstaal |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 260 mm |
| Gewicht | 3,7 kg |




Er zijn voor dit product nog geen reviews.