Beko BCSA285K4SN koel-vriescombinatie Ingebouwd 271 l E Wit
Beko BCSA285K4SN, 271 l, SN-ST, 35 dB, 3,6 kg/24u, E, Wit
Voorraad:
3 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€540,00
3 op voorraad
Beschrijving
Beko BCSA285K4SN. Totale nettocapaciteit: 271 l. Deurscharnieren: Rechts. Klimaatklasse: SN-ST, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 193 l, Koelkast binnenverlichting, Aantal groente lades: 1. Nettocapaciteit vriezer: 78 l, Vriescapaciteit: 3,6 kg/24u. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 225 kWu. Kleur van het product: Wit
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Deurscharnieren | Rechts |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 271 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| IJsmaker | Nee |
| Nettocapaciteit koelkast | 193 l |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Nettocapaciteit vriezer | 78 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 13 uur |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Jaarlijks energieverbruik | 225 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 540 mm |
| Hoogte | 1775 mm |
| Breedte verpakking | 575 mm |
| Hoogte verpakking | 1870 mm |
| Kleur van het product | Wit |
| Inverter technologie | Ja |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Totale brutocapaciteit | 285 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 3,6 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 545 mm |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Gewicht verpakking | 60,8 kg |









Er zijn voor dit product nog geen reviews.