Beko B5RCNA406HXB1 Vrijstaand 355 l C Aluminium
Beko B5RCNA406HXB1, 355 l, No Frost (koelkast), SN-T, 6 kg/24u, C, Aluminium
31 op voorraad
€753,00
31 op voorraad
Beschrijving
Beko B5RCNA406HXB1. Totale nettocapaciteit: 355 l. Deurscharnieren: Rechts, Type beeldscherm: LED. Klimaatklasse: SN-T, Geluidsniveau: 35 dB. Nettocapaciteit koelkast: 249 l, No Frost (koelkast), Multi-luchtwegsysteem (koelkast), Koelkast binnenverlichting. Nettocapaciteit vriezer: 106 l, Vriescapaciteit: 6 kg/24u, No Frost (vriezer). Energie-efficiëntieklasse: C, Jaarlijks energieverbruik: 170 kWu. Kleur van het product: Aluminium
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Locatie van display | Op de deur |
| Inverter technologie | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 6 |
| Nettocapaciteit vriezer | 106 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 2035 mm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 2100 mm |
| Kleur van het product | Aluminium |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Kinderslot | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Plankmateriaal | Glas |
| Totale nettocapaciteit | 355 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| ECO mode | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast | 249 l |
| Aantal groente lades | 1 |
| Soort lamp | LED |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 6 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Vriezerdeurvakken | |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 170 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 663 mm |
| Gewicht | 76,1 kg |
| Diepte verpakking | 765 mm |
| Gewicht verpakking | 7,9 kg |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.