Beko b300 BDIN37530 Volledig ingebouwd 15 couverts D
Beko b300 BDIN37530, Volledig ingebouwd, Volledige grootte (60 cm), Zwart, Touch, LCD, 2 mand(en)
11 op voorraad
€540,00
11 op voorraad
Beschrijving
Beko b300 BDIN37530. Apparaatplaatsing: Volledig ingebouwd, Productafmeting: Volledige grootte (60 cm), Kleur bedieningspaneel: Zwart. Aantal couverts: 15 couverts, Geluidsemissieklasse: B, Geluidsniveau: 44 dB. Energie-efficiëntieklasse: D, Waterconsumptie per cyclus: 9,9 l, Energieverbruik per 100 cycli: 86 kWu. Breedte: 598 mm, Diepte: 550 mm, Hoogte: 818 mm. Beko-technologieën (afwas): Floor Projected Led Spot, HygieneIntense, Quick & Shine®, SelfDry, SteamGloss®
| Apparaatplaatsing | Volledig ingebouwd |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwde water verzachter | Ja |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Aantal wasprogramma's | 6 |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| AquaStop-functie | Ja |
| Droogsysteem | Statisch |
| Vertraagde start (min) | 0,5 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Doseringsassistent | Nee |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Nee |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Netbelasting | 1800 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 818 mm |
| Breedte verpakking | 644 mm |
| Hoogte verpakking | 859 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
| Aantal mandjes | 2 mand(en) |
| Aantal couverts | 15 couverts |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Afwasprogramma's | Auto 45-65 °C, Delicate 40°C, Eco 50°C, Express, Intensive 70°C, Quick&Shine |
| Duur cyclus | 245 min |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Functie SelfDry | Ja |
| Automatische lastherkenning | Nee |
| Zelf reinigende filter | Nee |
| Zout indicator | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9,9 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Aansluitwaarde (max) | 2100 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 550 mm |
| Gewicht | 43,1 kg |
| Beko-technologieën (afwas) | Floor Projected Led Spot, HygieneIntense, Quick & Shine®, SelfDry, SteamGloss® |
| Diepte verpakking | 661 mm |
| Gewicht verpakking | 4,31 kg |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.