Alienware AW2724HF LED display 68,5 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart
Alienware AW2724HF, 68,5 cm (27″), 1920 x 1080 Pixels, Full HD, LCD, 1 ms, Zwart
5 op voorraad
€379,00
5 op voorraad
Beschrijving
27″ monitor voor zeer competitieve gaming. Met een vernieuwingsfrequentie van 360 Hz, een groot scherm en gameplay zonder haperingen.
| Beeldschermdiagonaal | 68,5 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | Fast IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 360 Hz |
| Backlight type | W-LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Pixeldichtheid | 81,72 ppi |
| Frequentiebereik verticaal | 48 – 360 Hz |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Warmtedissipatie (typisch) | 73,19 BTU/h |
| AMD FreeSync | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Markt positionering | Gamen |
| Voetenkleur | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| HDCP | Ja |
| Charging port type | USB Type-A |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 – 40 °C |
| Hoogte, in bedrijf | 0 – 5000 m |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,4 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 364,9 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 7,35 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,19 cm |
| USB kabel lengte | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, USB Type-C to DisplayPort |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Bevat geen | Arsenicum, PVC/BFR |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Helderheid (typisch) | 400 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,3108 x 0,3108 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,7 cm |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Responstijd (extreem) | 0,5 ms |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Smart modes | MOBA/RTS, FPS, RPG, Sporten |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| HDCP versie | 1.4 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 11 cm |
| Pivot hoek | -90 – 90° |
| Horizontaal draaibaar | -20 – 20° |
| Bereik kantelhoek | -5 – 21° |
| Plug and play | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 21,4 W |
| Vermogensverbruik (max) | 100 W |
| AC-ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Temperatuur bij opslag | -20 – 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 90 procent |
| Hoogte bij opslag | 0 – 12192 m |
| Gewicht (met standaard) | 6,17 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 68 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 4,18 kg |
| Bezel breedte (bovenkant) | 7,35 mm |
| Gewicht verpakking | 9,76 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |





















Er zijn voor dit product nog geen reviews.