GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC ICE 8G NVIDIA 8 GB GDDR7
Neem geen genoegen met verouderde technologie wanneer de GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC ICE 8G hier is om je gaming setup te superchargen. Met NVIDIA’s nieuwste GeForce RTX 5060 GPU levert deze krachtpatser razendsnelle prestaties die lachen om grafisch intense titels. Dankzij een krachtig 8 GB GDDR7 videogeheugen dat draait op een brede 128-bits bus, laden activa razendsnel terwijl de 2550 MHz boost clock boterzachte framerates ontketent. Bereid je voor op levensechte beelden van 7680 x 4320 die je game-ervaring naar nieuwe hoogten tillen. Maar verbluffende graphics zijn niet de enige truc van deze kaart: hij blijft opmerkelijk koel onder druk dankzij een robuust actief koelsysteem met twee ventilatoren. En met de baanbrekende PCI Express 5.0 interface is je systeem klaar voor de volgende generatie van grafisch veeleisende games en apps. Droom niet langer van een epische game-upgrade, maar maak hem werkelijkheid.
7 op voorraad
€417,00
7 op voorraad
Beschrijving
GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC ICE 8G. Grafische processor familie: NVIDIA, Grafische processor: GeForce RTX 5060, Frequentie van processor: 2550 MHz. Grafische geheugen: 8 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR7, Geheugenbus: 128 Bit, Kloksnelheid geheugen: 28000 MHz. Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels. DirectX versie: 12.0, OpenGL versie: 4.6. Soort aansluiting: PCI Express 5.0. Type koeling: Actief, Aantal ventilatoren: 2 ventilator(en)
| Grafische processor familie | NVIDIA |
|---|---|
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Frequentie van processor | 2550 MHz |
| CUDA cores | 3840 |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Overdrachtssnelheid | 28 Gbit/s |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DVI-I poorten | |
| HDMI versie | 2.1b |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | Nee |
| Overgeklokte (OC) editie | Ja |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Aantal sloten | 2 |
| Thermal Design Power (TDP) | 109 W |
| Lengte | 208 mm |
| Hoogte | 120 mm |
| Diepte verpakking | 330 mm |
| Gewicht verpakking | 880 g |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 |
| CUDA | Ja |
| Kloksnelheid geheugen | 28000 MHz |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| DVI-D poorten | |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Mini HDMI ports kwantiteit | |
| Mini DisplayPort kwantiteit | |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| OpenGL versie | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Koeltechniek | GIGABYTE WINDFORCE 2X |
| Vormfactor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht | 540 g |
| Diepte | 40 mm |
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Hoogte verpakking | 57 mm |
| Type verpakking | Doos |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.