Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40,6 cm (16″) WUXGA 16 GB LPDDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Engels Grijs
De Lenovo ThinkBook 16 G7 IML laptop trekt de aandacht met zijn slanke aluminium behuizing en compacte ontwerp van 1,7 kg. Maar onder de motorkap schuilt een echt prestatiebeest. De Intel Core Ultra 5-processor en 16 GB LPDDR5 RAM scheuren door veeleisende taken met gemak, terwijl de prachtige 40,6 cm (16″) WUXGA 1920×1200 beeldscherm rendert graphics met briljante helderheid. Van fotobewerking tot het streamen van films, deze laptop levert een meeslepende visuele ervaring. En met 1TB razendsnelle SSD-opslag besteed je meer tijd aan werken en minder tijd aan wachten. Voeg daar de nieuwste Wi-Fi 6E aan toe voor naadloze draadloze connectiviteit en de ThinkBook 16 G7 IML verandert elke locatie in jouw persoonlijke werkruimte. Of je nu projecten aanpakt of nieuwe werelden verkent, de grijze buitenkant van deze laptop verbergt serieuze kracht binnenin. Neem onderweg geen genoegen met minder dan eersteklas Lenovo-kwaliteit.
8 op voorraad
€859,00
8 op voorraad
Beschrijving
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML. Type product: Laptop, Vormfactor: Clamshell. Processorfamilie: Intel Core Ultra 5, Processormodel: 125U. Beeldschermdiagonaal: 40,6 cm (16″), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels. Intern geheugen: 16 GB, Intern geheugentype: LPDDR5-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 1 TB, Opslagmedia: SSD. On-board graphics adapter model: Intel Graphics. Kleur van het product: Grijs. Gewicht: 1,7 kg
| Type product | Laptop |
|---|---|
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| HD type | WUXGA+ |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
| Processormodel | 125U |
| Aantal processorkernen | 12 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Privacycamera | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Batterijcapaciteit | 45 Wh |
| Levensduur accu/batterij | 6,65 uur |
| Snel opladen | Ja |
| AC-adapterfrequentie | 50 – 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Windows Hello | Ja |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Temperatuur bij opslag | 5 – 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 – 95 procent |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Breedte | 356 mm |
| Hoogte | 175 mm |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Arctic grey |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Processor aantal threads | 14 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Maximaal turbovermogen | 57 W |
| Maximale frequentie NPU | 1,4 GHz |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Resolutie camera voorzijde | 1920 x 1080 Pixels |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2×2 |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Continue video-afspeeltijd | 16,73 uur |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 – 240 V |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 – 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificering | ErP Lot 6 ErP Lot 26 TCO Certified 9.0 MIL-STD-810H |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Diepte | 253,5 mm |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.