AOC 27G4HA computer monitor 68,6 cm (27″) 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Zwart, Rood
Verhoog de stijl en prestaties van je strijdstation met de AOC 27G4HA 27″ 1920×1080 Full HD-monitor. De bliksemsnelle reactietijd van 1 ms vervaagt de grens tussen de wereld op het scherm en de werkelijkheid, zodat je opgaat in de actie zonder vervaging of beeldschaduwen. Het LED-paneel levert rijke, levendige kleuren en diepe zwarttinten voor een echte bioscoopervaring, terwijl de 178-graden kijkhoeken ervoor zorgen dat u nooit een moment mist, ongeacht uw standpunt. En als je je moet vergrendelen voor die intense sessies, zorgen de hoogteverstelling en VESA-montageopties ervoor dat je een ergonomische ideale plek kunt vinden. Met ingebouwde luidsprekers en een gestroomlijnd zwart en rood chassis geïnspireerd door high-performance racen, is de 27G4HA de perfecte wingman voor zowel gaming glorie en verhoogde productiviteit.
5 op voorraad
€199,00
5 op voorraad
Beschrijving
AOC 27G4HA. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27″), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart, Rood
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | Fast IPS |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 200 Hz |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Reactietijd (MPRT) | 0,5 ms |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Adobe RGB dekking | 90,5 procent |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Rand voorzijde | Zwart |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Soort voeding | Intern |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 366,3 mm |
| Breedte verpakking | 730 mm |
| Hoogte verpakking | 455 mm |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI |
| FPS-teller | Ja |
| Schaduwregeling | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Display technologie | LED |
| HD type | Full HD |
| Responstijd | 1 ms |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Backlight type | W-LED |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 81,59 ppi |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 115,4 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 91,9 procent |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Markt positionering | Gamen |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| VESA-montage | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Pivot hoek | 91 – 91° |
| Horizontaal draaibaar | -30 – 30° |
| Bereik kantelhoek | -3,5 – 21,5° |
| Stroomverbruik (typisch) | 23 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht (met standaard) | 4,83 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 52,6 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3,37 kg |
| Diepte verpakking | 139 mm |
| Gewicht verpakking | 7,81 kg |
| Lage invoervertraging | Ja |
| Richtpunt | Ja |








































Er zijn voor dit product nog geen reviews.