Samsung TQ55Q7FAAU 139,7 cm (55″) 4K Ultra HD Smart TV Wifi Zwart
Filmavonden zullen nooit meer hetzelfde zijn. De Samsung TQ55Q7F 55″ 4K Ultra HD HDR QLED Smart TV levert een duizelingwekkende entertainmentervaring waarbij je je afvraagt of je nog wel thuis bent. Met een enorm QLED-scherm van 139,7 cm (55 inch) en een resolutie van 3840 x 2160 pixels komt elke scène tot leven in adembenemende 4K Ultra HD-kwaliteit. Rijke kleuren, inktzwarte zwarttinten en de uitgebreide helderheid van HDR voeren je direct mee in de actie op het scherm. Maar deze smart TV is niet alleen een mooi gezicht, het is ook een multimedia maven. Surf door streaming apps, spiegel je apparaten of gebruik spraakopdrachten met Alexa, Google Assistant of Bixby om je favoriete programma’s te starten. Wi-Fi en Bluetooth houden je naadloos verbonden, terwijl meerdere HDMI- en USB-poorten plaats bieden aan al je gadgets. En met zijn slanke profiel en minimale randen is deze QLED-schoonheid een opvallend silhouet, zowel gemonteerd als op een mediastatief. Binge-watching heeft zojuist een upgrade gekregen.
101 op voorraad
Oorspronkelijke prijs was: €1.084,00.€599,00Huidige prijs is: €599,00.
101 op voorraad
Beschrijving
Samsung TQ55Q7FAAU. Beeldschermdiagonaal: 139,7 cm (55″), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: QLED, Beeldscherm vorm: Flat. Smart TV. Motion interpolation technologie: Motion Xcelerator, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9. Formaat digitaal signaal: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wifi, Ethernet LAN. Kleur van het product: Zwart
| Beeldschermdiagonaal | 139,7 cm (55") |
|---|---|
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Soort tuner | Analoog & digitaal |
| Auto channel search | Ja |
| Internet TV | Ja |
| TV initieert spiegeling | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Wifi | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Paneelmontage-interface | 200 x 200 mm |
| Type schermrand | 3 zonder rand |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Game modus | Ja |
| AI Upscale | Ja |
| USB-recording | Ja |
| PC-ingang (D-Sub) | Nee |
| CI+ met Ziggo ondersteuning | Ja |
| Stemgids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Stroomverbruik (typisch) | 79 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energiezuinige modus | Ja |
| Gewicht (met standaard) | 11,6 kg |
| Diepte ( zonder voet ) | 60,3 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 11,3 kg |
| Diepte van de standaard | 23,7 cm |
| Diepte verpakking | 127 mm |
| Gewicht verpakking | 15,8 kg |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Afstandsbediening | TM2560E |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display technologie | QLED |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Smart TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
| Sound-mirroring | Ja |
| Universele gids | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 20 W |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Webbrowser | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Introductie jaar | 2025 |
| Type standaard | Onderstel met poten |
| Eco-sensor | Ja |
| Spelkenmerken | Auto Low Latency-modus (ALLM), Game Motion Plus, Gaminghub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| Meervoudige weergave | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| Aantal RF-poorten | 3 |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met Samsung Bixby | Ja |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte ( zonder voet ) | 1234,1 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 710,8 mm |
| Breedte van de standaard | 82,5 cm |
| Breedte verpakking | 1369 mm |
| Hoogte verpakking | 819 mm |
| Bureaustandaard | Ja |
| Processor | Q4 AI Processor |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.