Candy TCA283D2-S wasmachine Bovenbelading 8 kg 1200 RPM Wit
Candy TCA283D2-S, Bovenbelading, 8 kg, B, 79 dB, 1200 RPM, D
2 op voorraad
€647,00
2 op voorraad
Beschrijving
Candy TCA283D2-S. Type lader: Bovenbelading. Nominale capaciteit: 8 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 79 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1200 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 410 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 860 mm. Energie-efficiëntieklasse: D
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deur openen | Opening bovenkant |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud | 46 l |
| Maximale centrifugesnelheid | 1200 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 17 |
| Wasprogramma's | Kleur, Katoen, Delicaat/zijde, Eco 40-60°C, Hand/wol, Mix, Snel 14min, Quick 30min, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Synthetische |
| Cyclustijd (max) | 218 min |
| Bedieningsapps ondersteund | hOn |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 5,55 kg |
| Diepte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 5,7 kg |
| Type lader | Bovenbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Boven |
| Deurkleur | Wit |
| Kleur deurgreep | Wit |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Waterconsumptie per cyclus | 44 l |
| Energieverbruik wassen | 0,73 kWu |
| Breedte | 410 mm |
| Hoogte | 860 mm |
| Breedte verpakking | 480 mm |
| Hoogte verpakking | 890 mm |



































Er zijn voor dit product nog geen reviews.