Candy BR 49B8-S wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
Candy BR 49B8-S, Voorbelading, 9 kg, B, 72 dB, 1400 RPM, A
2 op voorraad
€1.148,00
2 op voorraad
Beschrijving
Candy BR 49B8-S. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 600 mm, Diepte: 600 mm, Hoogte: 850 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Inverter technologie | Ja |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Aantal wasprogramma's | 16 |
| Wasprogramma's | 20°C, Katoen, Dagelijkse verzorging, Delicaat/zijde, Eco 40-60°C, Hand/wol, Hygiëne/anti-allergie, Jeans/denim, Snel, Spoelen, Slimme AI, Centrifugeren/afvoeren, Stoom, Synthetische, Wit |
| AquaStop-functie | Nee |
| Startvertraging | 24 uur |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | hOn |
| Kinderslot | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte verpakking | 669 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Deurkleur | Zwart |
| Trommelinhoud | 61,4 l |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Bluetooth | Ja |
| Apps-functies | Externe controle, Afstandsbediening start |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 45 l |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 600 mm |
| Gewicht | 6,2 kg |
| Diepte verpakking | 653 mm |
| Gewicht verpakking | 6,6 kg |












































Er zijn voor dit product nog geen reviews.