Siemens iQ500 WG44G2140 wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Wit
Siemens iQ500 WG44G2140, Voorbelading, 9 kg, B, 70 dB, 1400 RPM, A
10 op voorraad
€1.226,00
10 op voorraad
Beschrijving
Siemens iQ500 WG44G2140. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 70 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Wit. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 848 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Type beeldscherm | LED |
| Deurkleur | Zwart, Wit |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Type motor | Borstelloos |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Water Plus | Ja |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 848 mm |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Watertoevoer | Koud, Heet |
| Kijkglas | Ja |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Mix, Buiten, Snel, Spoelen, Centrifuge, Synthetische |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 228 min |
| Kinderslot | Ja |
| Trommel schoonmaken | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energieverbruik wassen | 0,489 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 590 mm |
| Gewicht | 6,79 kg |












Er zijn voor dit product nog geen reviews.