Bosch WGB2560X1 wasmachine Voorbelading 10 kg 1600 RPM Zilver
Bosch WGB2560X1, Voorbelading, 10 kg, A, 72 dB, 1600 RPM, A
Voorraad:
9 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.299,00
9 op voorraad
Beschrijving
Bosch WGB2560X1. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 10 kg, Centrifuge-droger klasse: A, Geluidsniveau bij centrifugeren: 72 dB, Geluidsniveau (wassen): 72 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1600 RPM. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 598 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
|---|---|
| Kleur van het product | Zilver |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Maximale centrifugesnelheid | 1600 RPM |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau (wassen) | 72 dB |
| Wasprogramma's | Blouse/shirt, Koud, Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Hand/wol, Voorwassen, Sport, Wol |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 207 min |
| Kinderslot | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 590 mm |
| Gewicht | 82,6 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Trommelinhoud | 70 l |
| Nominale capaciteit | 10 kg |
| Centrifuge-droger klasse | A |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect App |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 48 l |
| Breedte | 598 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |




















Er zijn voor dit product nog geen reviews.