Bosch Serie 8 WGB244071 wasmachine Voorbelading 9 kg 1400 RPM Zwart, Wit
Bosch Serie 8 WGB244071, Voorbelading, 9 kg, B, 69 dB, 1400 RPM, A
3 op voorraad
€1.271,00
3 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 8 WGB244071. Type lader: Voorbelading. Nominale capaciteit: 9 kg, Centrifuge-droger klasse: B, Geluidsniveau bij centrifugeren: 69 dB, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM. Kleur van het product: Zwart, Wit. Breedte: 698 mm, Diepte: 590 mm, Hoogte: 845 mm. Energie-efficiëntieklasse: A
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Soort bediening | Touch |
| Type beeldscherm | LED |
| Trommel type | VarioDrum |
| Trommelinhoud | 70 l |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Automatische lastherkenning | Ja |
| Restvochtpercentage | 48 procent |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Overdoseringsindicatie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomverbruik (in standby) | 4 W |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 590 mm |
| Gewicht | 82,8 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Nominale capaciteit | 9 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Wasprogramma's | Katoen, Delicaat/zijde, Strijkvrij, Eco, Jeans/denim, Mix, Nacht, Voorwassen, Snel, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Stoom, Wol |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 219 min |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Zelfaanpassend waterpeil | Ja |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Vlekkenverwijderaarsoptie | Ja |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Voetenverstelling | 1,2 cm |
| Energie-efficiëntieklasse | A |
| Waterconsumptie per cyclus | 46 l |
| Energieverbruik wassen | 0,493 kWu |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Breedte | 69,8 mm |
| Hoogte | 84,5 mm |
| Diepte met deur gesloten | 64,8 cm |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.