Whirlpool AWZ 8HPS/PRO wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A++ Zilver
Whirlpool AWZ 8HPS/PRO, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Zilver, Draaiknop, Touch, Rechts
33 op voorraad
€1.224,00
33 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool AWZ 8HPS/PRO. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 8 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: B, Droogprogramma’s: Blouse/shirt, Katoen, Delicaat/zijde, Eco, Droog strijken, Jeans/denim, Mix, Shirts 30min, Sport,…. Startvertraging: 24 uur. Energie-efficiëntieklasse: A++, Energie consumptie: 1,78 kWu, Jaarlijks energieverbruik: 234 kWu. Diepte: 656 mm, Breedte: 595 mm, Hoogte: 849 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurstijl | Glazen deur |
| Trommelinhoud | 120 l |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Condens afvoerpomp | Ja |
| Duur cyclus | 194 min |
| Aantal droogprogramma's | 18 |
| Koelend medium | R134a |
| Extra droog | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Kinderslot | Ja |
| Indicator watertank vol | Ja |
| Energie consumptie | 1,78 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 656 mm |
| Hoogte | 849 mm |
| Diepte verpakking | 693 mm |
| Gewicht verpakking | 4,6 kg |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Zilver |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Zwart |
| Type beeldscherm | LCD |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Droogprogramma's | Blouse/shirt, Katoen, Delicaat/zijde, Eco, Droog strijken, Jeans/denim, Mix, Shirts 30min, Sport, Synthetische, Wol |
| Geluidsniveau | 64 dB |
| Easy Iron-functie | Ja |
| Vochtsensor | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Pluisfilter | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 234 kWu |
| Netbelasting | 850 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Breedte | 595 mm |
| Gewicht | 4,4 kg |
| Breedte verpakking | 655 mm |
| Hoogte verpakking | 872 mm |



Er zijn voor dit product nog geen reviews.