Samsung DV80T6220LH wasdroger Vrijstaand Voorbelading 8 kg A+++ Wit
Samsung DV80T6220LH, Vrijstaand, Voorbelading, Warmtepomp, Wit, Draaiknop, Touch, Rechts
2 op voorraad
€1.097,00
2 op voorraad
Beschrijving
Samsung DV80T6220LH. Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Type lader: Voorbelading, Droogsysteem: Warmtepomp. Nominale capaciteit: 8 kg, Condensatie-efficiëntieklasse: B, Droogprogramma’s: Wol, Mix, Droogtijd instelbaar, Snel, Delicaat/zijde, Blouse/shirt, Katoen, Handdoek,…. Energie-efficiëntieklasse: A+++, Energie consumptie: 1,41 kWu, Jaarlijks energieverbruik: 176 kWu. Diepte: 600 mm, Breedte: 600 mm, Hoogte: 850 mm
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
|---|---|
| Droogsysteem | Warmtepomp |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Nominale capaciteit | 8 kg |
| Droogprogramma's | Wol, Mix, Droogtijd instelbaar, Snel, Delicaat/zijde, Blouse/shirt, Katoen, Handdoek, Synthetische, Droog strijken |
| Geluidsniveau | 63 dB |
| Koelend medium | R134a |
| Aantal droogniveaus | 3 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 176 kWu |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Type lader | Voorbelading |
| Kleur van het product | Wit |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Trommel type | Diamond Drum |
| Duur cyclus | 200 min |
| Anti-kreuk functie | Ja |
| Vochtsensor | Ja |
| Tijdsduur tot uitschakelen | 10 min |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energie consumptie | 1,41 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Breedte | 600 mm |
| Gewicht | 50 kg |




























Er zijn voor dit product nog geen reviews.