Candy RapidÓ PRO RPW41066BWMBC-S Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit D
Candy RapidÓ PRO RPW41066BWMBC-S, Voorbelading, Vrijstaand, Wit, Links, Zwart, Draaiknop
Voorraad:
1 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€881,00
1 op voorraad
Beschrijving
Candy RapidÓ PRO RPW41066BWMBC-S. Type lader: Voorbelading, Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit. Droogcapciteit: 6 kg, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM, Centrifuge-droger klasse: B. Energie-efficiëntieklasse (wassen): A, Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen): D, Water verbruik wassen: 51 l. Diepte: 580 mm, Breedte: 600 mm, Hoogte: 850 mm
| Type lader | Voorbelading |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurkleur | Zwart |
| Type beeldscherm | LED |
| Certificering | Woolmark |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Water verbruik wassen | 51 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Breedte | 600 mm |
| Gewicht | 66 kg |
| Hoogte verpakking | 890 mm |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Deurscharnieren | Links |
| Inverter technologie | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Materiaal trommel | Roestvrijstaal |
| Droogcapciteit | 6 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Wasprogramma's | Snel, Stoom, Wol |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Duur wascyclus | 239 min |
| Aantal wasprogramma's | 16 |
| Bedieningsapps ondersteund | hOn |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Gewicht verpakking | 68 kg |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.