Bosch Serie 4 WNA13441 Was-droogcombinatie Vrijstaand Voorbelading Wit E
Bosch Serie 4 WNA13441, Voorbelading, Vrijstaand, Wit, Links, Zwart, Wit, Wit
4 op voorraad
€1.148,00
4 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 4 WNA13441. Type lader: Voorbelading, Apparaatplaatsing: Vrijstaand, Kleur van het product: Wit. Droogcapciteit: 8 kg, Maximale centrifugesnelheid: 1400 RPM, Centrifuge-droger klasse: B. Deur openingshoek: 165°, Snoerlengte: 2,1 m. Energie-efficiëntieklasse (wassen): B, Energie-efficiëntieklasse (wassen en drogen): E, Water verbruik wassen: 46 l. Diepte: 590 mm, Breedte: 598 mm, Hoogte: 848 mm
| Type lader | Voorbelading |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur deurgreep | Wit |
| Type beeldscherm | LED |
| Trommel type | Golftrommel |
| Maximale centrifugesnelheid | 1400 RPM |
| Droogprogramma's | Katoen, Zachte zorg, Intensief / outdoor, Synthetische, Wassen en drogen |
| Aantal droogprogramma's | 6 |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Verlichting in trommel | Nee |
| Kinderslot | Ja |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Water verbruik wassen | 46 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 848 mm |
| Diepte met deur gesloten | 64,9 cm |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Deurscharnieren | Links |
| Deurkleur | Zwart, Wit |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Trommelinhoud | 60 l |
| Droogcapciteit | 8 kg |
| Centrifuge-droger klasse | B |
| Wasprogramma's | Koud, Katoen, Delicaat/zijde, Hand/wol, Mix, Snel, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Sport, Synthetische |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Duur wascyclus | 224 min |
| Aantal wasprogramma's | 9 |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Restvochtpercentage | 53 procent |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Deur openingshoek | 165° |
| Aan-/uitknop | Ja |
| Energieverbruik wassen | 0,567 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Breedte | 598 mm |
| Gewicht | 7,14 kg |










Er zijn voor dit product nog geen reviews.