Bosch Serie 2 GTV15NWEB diepvriezer Vrieskast Vrijstaand 83 l E Wit
Bosch Serie 2 GTV15NWEB, 83 l, 4 kg/24u, SN-T, 39 dB, E, Wit
Voorraad:
5 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€521,00
5 op voorraad
Beschrijving
Bosch Serie 2 GTV15NWEB. Nettocapaciteit vriezer: 83 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 4 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 15,5 uur, Geluidsniveau: 39 dB, Aantal sterren: 4*. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 164 kWu. Kleur van het product: Wit
| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Locatie van display | Op de deur |
| Nettocapaciteit vriezer | 83 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 15,5 uur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Snoerlengte | 2 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 164 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 580 mm |
| Breedte met de deur open | 110 cm |
| Breedte verpakking | 580 mm |
| Hoogte verpakking | 900 mm |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Vriescapaciteit | 4 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost system | Nee |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 560 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 2,97 kg |
| Diepte verpakking | 590 mm |
| Gewicht verpakking | 3,3 kg |
















Er zijn voor dit product nog geen reviews.