Whirlpool UW6 F2C WB 2 Vrieskast Vrijstaand 228 l E Wit
Whirlpool UW6 F2C WB 2, 228 l, 26 kg/24u, SN-T, No Frost system, E, Wit
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€1.088,00
10 op voorraad
Beschrijving
Whirlpool UW6 F2C WB 2. Nettocapaciteit vriezer: 228 l, Klimaatklasse: SN-T, Vriescapaciteit: 26 kg/24u, Bewaartijd bij stroomuitval: 24 uur, Geluidsniveau: 41 dB, Aantal sterren: 4*, No Frost system. Deurscharnieren: Rechts. Energie-efficiëntieklasse: E, Jaarlijks energieverbruik: 230 kWu. Kleur van het product: Wit
| Type product | Vrieskast |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Nettocapaciteit vriezer | 228 l |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 24 uur |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| Snoerlengte | 2,45 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 230 kWu |
| Netbelasting | 150 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Breedte | 595 mm |
| Hoogte | 1670 mm |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Hoogte verpakking | 173,5 mm |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Apparaatplaatsing | Vrijstaand |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Vriescapaciteit | 26 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost system | Ja |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 645 mm |
| Gewicht | 63 kg |
| Diepte verpakking | 725 mm |
| Gewicht verpakking | 6,5 kg |



















Er zijn voor dit product nog geen reviews.