Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care 1 l Cilinderstofzuiger Droog 750 W Zakloos
Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care, 750 W, Cilinderstofzuiger, Droog, Zakloos, 1 l, HEPA
Voorraad:
2 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€219,00
2 op voorraad
Beschrijving
Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care. Maximaal ingangsvermogen: 750 W. Soort: Cilinderstofzuiger, Soort reiniging: Droog, Stofzuigercontainer type: Zakloos, Stof capaciteit: 1 l. Stofzuiger luchtfiltering: HEPA, Vuilafscheidingsmethode: Aqua-filtering. Kleur van het product: Zwart, Blauw, Wit
| Maximaal ingangsvermogen | 750 W |
|---|---|
| Soort | Cilinderstofzuiger |
| Stofzuigercontainer type | Zakloos |
| Kleur van het product | Zwart, Blauw, Wit |
| Stofzuiger luchtfiltering | HEPA |
| Correct gebruik | Thuis |
| HEPA-klasse | HEPA 13 |
| Actieradius | 7,5 m |
| Snoeropslag | Ja |
| Breedte | 320 mm |
| Hoogte | 320 mm |
| Filtersysteem | Ja |
| Zuigkracht | 130 AW |
| Soort reiniging | Droog |
| Stof capaciteit | 1 l |
| Soort buis | Telescopisch |
| Vuilafscheidingsmethode | Aqua-filtering |
| Reinigt ondergronden | Tapijt, Harde vloer |
| Aantal luchtfilterstadia | 4 |
| Automatische snoeropwinder | Ja |
| Diepte | 510 mm |
| Gewicht | 67 kg |















Er zijn voor dit product nog geen reviews.