Celly SPEAKERBIKEBK Draagbare & party speaker Mono draadloze luidspreker Zwart 3 W
Celly SPEAKERBIKEBK, 4,5 cm, 3 W, 32 Ohm, 32 dB, Draadloos, 10 m
Voorraad:
6 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€60,00
6 op voorraad
Beschrijving
Celly SPEAKERBIKEBK. Diameter driver: 4,5 cm. Gemiddeld vermogen: 3 W, Impedantie: 32 Ohm, Gevoeligheid: 32 dB. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bereik van Bluetooth: 10 m. Type product: Mono draadloze luidspreker, Kleur van het product: Zwart, Productontwerp: Cylinder. Aanbevolen gebruik: Universeel
| Aantal luidsprekers | 1 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 3 W |
| Gevoeligheid | 32 dB |
| Bluetooth | Ja |
| Type product | Mono draadloze luidspreker |
| Productontwerp | Cylinder |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Levensduur accu/batterij | 10 uur |
| Standby tijd | 200 uur |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Diameter driver | 4,5 cm |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bereik van Bluetooth | 10 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 500 Wh |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Gewicht | 560 g |
| Diepte | 80 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |











Er zijn voor dit product nog geen reviews.