Dreame Bot Z10 Pro 4 l Stofzak Zwart
Dreame Bot Z10 Pro, Stofzak, Zwart, Rond, 4 l, 0,15 l, Rolborstel
Voorraad:
10 op voorraad
Binnen 4 tot 10 werkdagen verzonden
Beperkte voorraad, wees snel!
€434,00
10 op voorraad
Beschrijving
Dreame Bot Z10 Pro. Stofzuigercontainer type: Stofzak, Kleur van het product: Zwart, Vorm: Rond. Stofcapaciteit (totaal): 4 l, Capaciteit watertank: 0,15 l, Borstel type: Rolborstel. Capaciteit van de accu/batterij: 5200 mAh, Looptijd: 150 min, Stroomverbruik (typisch): 46 W. Hoogte: 353 mm, Breedte: 96,8 mm, Diepte: 350 mm
| Stofzuigercontainer type | Stofzak |
|---|---|
| Vorm | Rond |
| Stofcapaciteit (totaal) | 4 l |
| Capaciteit watertank | 0,15 l |
| Wifi | Ja |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Looptijd | 150 min |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Hoogte | 353 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inclusief netsnoer | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Op afstand bedienbaar | Ja |
| Nat dweilen | Ja |
| Zelflegend stofreservoir | Ja |
| Borstel type | Rolborstel |
| Stroomverbruik (typisch) | 46 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 96,8 mm |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Inclusief basisstation | Ja |





Er zijn voor dit product nog geen reviews.