ASUS RNUC14RVSU7089A2I UCFF Zilver 155H
ASUS RNUC14RVSU7089A2I, UCFF, Mini PC, Ethernet LAN, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E…, 120 W
5 op voorraad
€1.480,00
5 op voorraad
Beschrijving
ASUS RNUC14RVSU7089A2I. Type behuizing: UCFF, Type product: Mini PC. Maximum intern geheugen: 96 GB. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1. Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E…, Bluetooth-versie: 5.3. Netvoeding: 120 W
| Processorfabrikant | Intel |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 1) |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| NVMe | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Kleur van het product | Zilver |
| Soort optische drive | Nee |
| Netvoeding | 120 W |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 155H |
| Processor aantal threads | 22 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor cache | 24 MB |
| Maximum intern geheugen | 96 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Type behuizing | UCFF |
| Type product | Mini PC |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Breedte | 144 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Inclusief monitor | Nee |
| Intern geheugen | 32 GB |


































Er zijn voor dit product nog geen reviews.